Cukrové zdobenie Farma. V balení 12 ks.
S týmito zábavnými dekoráciami z farmárskych zvierat od FunCakes to bude jedna veľká párty. Okrem kravy, ovce a prasete obsahuje táto sada tiež koňa. Cukrové ozdoby sú skvelé na zdobenie tort, cupcakov a ďalších. Skladujte na chladnom a suchom mieste (12-20°C), bez slnečného žiarenia a cudích vôní. Veľkosť: cca. 2,2 cm v priemere
cukor (96%), vaječný prášok, voda, stabilizátor: E336, zahusťovadlo: E414, prírodná aróma (vanilka), farbivo: svetlica (extrakt), E120, E153, E172, E163
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1473 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 352 kcal |
| Tuk | 0,1 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 86,3 g |
| - z toho cukry | 85,9 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Holandsko
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143516207 |
| Kód produktu | F50140 |